"אם אתה לא תדאג ללקוח שלך, המתחרים שלך כן"

הלקוח שלך ידע להעריך אותך גם בזכות הכלים שאתה מכיר לו. סביבת העבודה שלנו עמוסה  ולכן השימוש בכלי מעקב בשיטת "שגר ושכח" הוא הקלה עצומה.

אנחנו מציעים לך, יועץ לכתיבת נהלים, שותפות עסקית המועילה לשני הצדדים: אתה מקבל הערכה ונאמנות מהלקוח שלך על ההפנייה וגם בונוס כספי; אנחנו זוכים במשתמש חדש במערכת שיצרנו ותמורה על יצירת הערך שלנו. שנינו מפתחים מערכת יחסים מועילה שיש בה היזון חוזר... אפשר להרחיב על הנושא בהמשך.

Photo by Amy Hirschi on Unsplash

מהי מערכת PM7 ?

כל אחראי על נהלים מכיר את המקרה שבו מבוצע עידכון בנוהל או הוראת עבודה ושוב יש צורך להפיץ את המהדורה החדשה לידיעת גורמים שונים. זה עניין שגרתי. המערכת שלנו מאפשרת לנהל את ספריית הנהלים והעידכונים באופן נוח ומודרני, מאפשרת לקבל אישור על כך שהנוהל נקרא ונחתם. ויש עוד תכונות נוספות.

אני אשמח להציג בפניך את המערכת (20 דק') ולשוחח על שיתוף הפעולה.

אפשר גם להתקשר טלפונית 0586969329 עוז.

תודה על פנייתך

PM7

נגיש מכל מקום

מערכת PM7 מבוססת על דפדפן אינטרנט, כך שקיימת אפשרות לצפות ולאשר מסמכים מכל מקום בעולם ואין צורך להתקין תוכנה כלשהי. הודעה על מסמך חדש הממתין לקריאה ואישור מתקבלת למייל, ומייל תזכורת ישלח במידת הצורך לפי הגדרות הניתנות לשינוי.

משרד ללא נייר

מערכת PM7 מאפשרת לבצע חתימות גרפיות בתוך הנהלים, אשר נשמרים לאחר מכן כמסמך PDF המוגן מפני עריכה, כך שאין צורך להדפיס, לתייק ולשמור עותק חתום של הנוהל.

חתימה גרפית וסבב חתימות

כאשר עובדים עם חתימות גרפיות, אין יותר צורך לרוץ בין האנשים השונים בכדי לקבל את חתימתם על גבי העותק המודפס, אלא כל אדם קורא וחותם בזמנו החופשי. קיימת אפשרות להגדיר סדר לסבב חתימות, כך שרק לאחר שחתם המוגדר ראשון, יופיע המסמך אצל הבא בתור.